Tilmeldte til Telelandsstævne:


Mariann Isaksen Odense Badminton
Michael Isaksen Odense Badminton
Sendy Alstrøm Odense Skydning
May-Britt Alstrøm Odense Skydning
Erik Thomsen Odense Badminton
Kenneth Skelskov Rasmussen Odense Bowling
Alan Vagn Hansen Odense Volleyball
Jette Ann Pedersen Odense Volleyball
Henrik Drud Hansen Odense Volleyball
Erik Licht Odense Volleyball
Finn Lockenwitz Odense Badminton
Bo Gam København Bowling
Jesper Kjeldsen København Volleyball
Ellen Cayat København Volleyball
Susanne Licht Odense Volleyball
Poul Aage Rosenkrans Jakobsen Århus Fiskeri
Karin Helene Jakobsen Århus Fiskeri
Per Kjer Odense Petanque
Ole Byskov Ringkøbing 5-kamp
Hanne Nygaard Ringkøbing 5-kamp
Linda Pedersen Odense Petanque
Flemming Pedersen Odense Petanque
Anette Engblom København Petanque
David Viita Odense Bowling
Christina Viita Odense Bowling
Else Bjerregaard København Petanque
Birgit Kauffmann København Badminton
Jan Kauffmann København Petanque
Daimi Irene Skov Århus Petanque
Helle Ehlers Odense Petanque
Bjarne Bertelsen Århus Bowling
Janne Baj Rasmussen Århus Bowling
Torben Schou Ringkøbing Petanque
Sannah Schou Ringkøbing Petanque
Bjarne Lund Olsen København 5 km løb og 5-kamp
Carsten Rasmussen København Badminton
Dorte Brun Hansen København 5-kamp
Jan Stapelfeldt Weberg København Bowling
Karen Marie Ekkelund Århus Badminton
Kim Albeck København Bowling
Erik Berendtsen Odense Badminton
Erik Gustavsen Odense Petanque
Annie Ellerup Christiansen Århus 5-kamp
Frits Christiansen Århus 5-kamp
Amir Soleimani Århus Petanque
Jakob Bjerregaard Århus Petanque
Leo Andreasen Århus Fiskeri
Marianne Andreasen Århus Fiskeri
Henrik Jensen Århus Bowling
Lil Inge Pedersen København Bowling
Dan Anton Pedersen København Bowling
Frank Hardt København Badminton
Peter Paulsen Århus Petanque
Søren Fredensborg Odense Petanque
Anette Fredensborg Odense Petanque
Andreas Nitsche Århus Petanque
Flemming Peter Tholstrup København Bowling
Kjeld Bolvig København Bowling
Jan Resen København Bowling
Kai Thusgaard Andersen København Badminton, Petanque
Claus Hviid Århus 5-kamp
Lone Kingo Hviid Århus 5-kamp
Marianne Ziegler Nielsen Århus 5-kamp
Lars Nielsen Århus Bowling
Ghita Melgaard Århus Bowling
Carsten Carlsen Århus Bowling
Per Madsen Århus Fiskeri
Inge Krogsgaard Århus Fiskeri
Ole Christian Hansen København Badminton
Birthe Hansen København Petanque
Finn Schacksen Århus 5-kamp
Jens Aage Christensen Århus Fiskeri
Claus Smidstrup Århus Badminton
Manjir Sen Århus 5 km løb og bowling
Benny Michael Kotmark København Bowling
Hasse Kok Århus 5-kamp
Else Marie Iversen Århus Bowling
Tina Kok Århus 5-kamp
Poul Agersbæk Iversen Århus Bowling
Flemming Schmidt Christiansen Århus Bowling
Bodil Schmidt Christiansen Århus Bowling
Peter Sørensen Århus Petanque
Henriette Sørensen Århus Petanque
Finn Laursen Århus Bowling
Marianne Grøn Århus Bowling
Lotte Hansen Odense Petanque
Søren Hansen Odense Petanque
Winnie Prang Hermansen Århus Fiskeri
Johan Hermansen Århus Fiskeri
Mark Termansen Århus 5 km løb og bowling
Anders Riis Espersen Århus 5-kamp
Bente Frendrup Århus Bowling
Asger Vestergaard Frendrup Århus Bowling
Jan Bjerregaard København Badminton
Dennis Andersen København Bowling
Freddie Dahl Nielsen Odense Petanque
Lars Wenda Sørensen Århus Badminton
Lasse Krüger Århus Petanque
John Nielsen København Bowling
Allis Bjernemose Mortensen Århus 5-kamp
Kenneth Wiinholt Madsen Århus 5 km løb og 5-kamp
Anja Verner Århus 5-kamp
Mehrdad Bahadori Århus 5-kamp
Ole Berg Christensen Århus Petanque
Maryan Munck Nielsen Århus Petanque
Robin Vedsted Overgaard Århus Petanque
Hanne Bjerregaard Grønne Århus Volleyball
Frank Grønne Århus Volleyball
Lilian Hansen Odense Petanque
Gitte Priésner Odense Bowling
Lars Johansen Odense Bowling
Bertel Knudsen Grau Århus Skydning
Carsten Smitt Århus 5-kamp

2015 TDC IF | Design: TDC IF